Lost Property St Pauls London, Curio Collection By Hilton
Londen
Gallerij tonen
Beschrijving
Beschrijving
Foto's
Kaart
Kamers
Faciliteiten
Veelgestelde vragen
Voer uw datums in
Check beschikbaarheid
Voer uw datums in
Check beschikbaarheid
8.7 Fantastisch
534 beoordelingen
Lost Property St Pauls London, Curio Collection By Hilton
3-5 Ludgate Hill, St Paul'S, Londen, Verenigd Koninkrijk
Kaart bekijken
Dit Lost Property St Pauls London, Curio Collection By Hilton hotel met 4 sterren is op 25 minuten wandelafstand van het British Museum en op amper 200 meter afstand van station City Thameslink gelegen en beschikt over een eigen kunstgalerij. 145 kamers en de lounge bar zijn beschikbaar tijdens het verblijf in dit hotel in het centrum van Londen.
Dit hotel in Londen ligt op 5 minuten loopafstand van Old Bailey en in de buurt van het metrostation Blackfriars. De Royal Opera House Covent Garden in Londen is op alleen 1 km verwijderd van Lost Property St Pauls London, Curio Collection By Hilton. Deze accommodatie is gunstig gelegen in de nabijheid van de St. Paul's Cathedral. Het hotel bevindt zich op 10 minuten wandelen van het metrostation Bank / Monument.
De kamers in Lost Property St Pauls London, Curio Collection By Hilton hotel hebben een flatscreen TV met satellietzenders, samen met een minibar, koffie- en theevoorzieningen voor uw gemak. Voor het comfort van de gasten zijn er strijkfaciliteiten en airconditioning.
Elke ochtend wordt er een buffet ontbijt geserveerd. Het Franse restaurant Found serveert het Britse eten.
+ Meer- Minder
Hoofdvoorzieningen
Wi-Fi
24-uurs zorg
Snelle in/uitcheckservice
Fitness/Gymzaal
Eten op locatie
Kindvriendelijk
Rolstoeltoegankelijk
Ontbijt
+ Meer
Foto's
Kaart
Toeristische attracties in
Londen
Lokale attracties
Emirates Stadion - 4,6 km
Big Ben - 2,2 km
Bank of England Museum - 950 m
Bloomsbury - 1,7 km
London Bridge - 1,1 km
British Museum - 1,9 km
Tower Of London - 1,7 km
Westminster Abbey - 2,5 km
Hyde Park North - 2,6 km
Luchthavens
Londen City Luchthaven - 13 km
Treinstations
Station City Thameslink - 200 m
Prijzen en Beschikbaarheid
Even wachten, we zijn beschikbare kamers voor u aan het controleren.
Faciliteiten
Belangrijk
Roken is niet toegestaan
WiFi
Kluisje
24-uursreceptie
Versneld in- en uitchecken
Huisdieren zijn niet toegestaan
Kamers/faciliteiten voor mindervaliden
Rolstoeltoegankelijk
Beveiliging
Bagageopslag
Allergievrije kamers
Lift
Koffiebar
Rookdetectors
Toilet voor gehandicapten
Badkamer voor gehandicapten
Brandblussers
Keycard toegang
Eten
Ontbijt op kamer
Restaurant
Bar/ lounge
Lunchpakketten
Recreatie
Fitnesscentrum
Diensten
Roomservice
Huishouding
Wasserij
Stomerij
Welkomstdrankje
Kamergemakken
Airconditioning
Verwarming
Mini bar
Koffie- en theefaciliteiten
Strijkfaciliteiten
Gratis toiletartikelen
Flat-screen TV
AM/FM wekker
Ledikanten/ Babybedden
Kinderbuffet
Gordijnen
Hoofdvoorzieningen
Wi-Fi
24-uurs zorg
Snelle in/uitcheckservice
Fitness/Gymzaal
Eten op locatie
Kindvriendelijk
Rolstoeltoegankelijk
Ontbijt
Voorwaarden
Inchecken:van 15:00 tot 23:59
Uitchecken:tot 12:00
Veelgestelde vragen
🌇
Wat is de afstand tussen 4-sterren Lost Property St Pauls London, Curio Collection By Hilton hotel en het stadscentrum?
4-sterren Lost Property St Pauls London, Curio Collection By Hilton hotel ligt op slechts 25 minuten lopen van het hart van de stad.
💵
Wat is de prijs van een kamer in dit 4-sterren hotel?
De prijs van een kamer in dit 4-sterren hotel begint bij £343.
❓
Welke betalingsmethoden worden geaccepteerd bij dit hotel in Londen?
Dit hotel in Londen accepteert naast Mastercard, American Express en Visa ook andere betaalwijzen.
🚪
Is het mogelijk om mijn kamer te kiezen in 4-sterren Lost Property St Pauls London, Curio Collection By Hilton hotel?
In 4-sterren Lost Property St Pauls London, Curio Collection By Hilton hotel kunnen gasten kiezen uit de volgende kamertypes:
Superior Kamer met een King Size Bed
Deluxe Kamer met een Queen Size Bed
Gasten Kamer met een King Size Bed
Superior Kamer met Twee Aparte Bedden
Deluxe Kamer met een King Size Bed
Superior Kamer met een Queen Size Bed
Junior Suite
❓
Is 4-sterren Lost Property St Pauls London, Curio Collection By Hilton hotel voorzien van faciliteiten voor reizigers met een handicap?
Ja, 4-sterren Lost Property St Pauls London, Curio Collection By Hilton hotel heeft kamers met faciliteiten voor gehandicapten, rolstoeltoegang en badkamers voor gehandicapten om tegemoet te komen aan de behoeften van mensen met een handicap.
❓
Welke voorzieningen zijn er in Lost Property St Pauls London, Curio Collection By Hilton hotel?
Tot de toplocaties van Lost Property St Pauls London, Curio Collection By Hilton hotel behoren een bagageopslag en een restaurant, terwijl de veiligheid van de gasten wordt gegarandeerd met een kluis.
❓
Kan ik mijn bagage voor het inchecken of na het uitchecken achterlaten in Lost Property St Pauls London, Curio Collection By Hilton hotel?
Ja, Lost Property St Pauls London, Curio Collection By Hilton hotel kan voor tassenopslag zorgen voor het inchecken of na het uitchecken.